Ó de király, nálam nagyon várós! :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Frissíteni kéne a rendszeremet... De úgyse lesz készlet...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Kényelmes, bőséges gari van rá, ha bármi tönkremegy, javítják. Jók ezek.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Játék rohadt jó lesz, csak nem lehet majd kapni hozzá a szettet. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Triton kőkemény, nagyon bejön!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Bameg de rég volt Razer hír! :O Kegyetlen jól néznek ki ezek a gépek, fáj a szívem...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Árra nagyon kíváncsi leszek, főleg az új Zephyrus G14-nél.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!