A jó öreg Quake és Hitman! :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hangulat nem rossz az tény. Egyelőre kíváncsian várom..
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ezer éve várok egy új Dune stratégiai játékra!!! :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ügyes csávó. Biztos sok felkérést kap majd ezek után. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Furcsállnám ha az lenne. :O Nem is hallottam ilyenről.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Fura hogy ennyit kell dolgozni rajtuk. :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Erre nagyon kiváncsi vagyok. Mai napig imádom az előzőt!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!