Hát ezt most nem csodálom az az igazság.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Uhh ez a deathloop nekem nagyon nem...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Remélem lesz valami egyben kiadás, mert engem csak úgy fog érdekelni.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na ennek sokkal jobban örülök mint a trilógiának...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Szerintem már meg sem fognak jelenni. Legalábbis nem náluk.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Vajon mikor jelentik be hogy megvette őket XY?
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ennyire azért nem vagyok rákattanva. xD
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Gondoltam hogy a mobil lesz a fő húzó. Ott van a zsebben..
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ó de király! :) Mai napig nyúzom az elsőt! :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!