Ingyen végülis nem rossz. De nem ájultam el tőle.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Én is a régi logóra szavazok.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Első részt mennyire imádtam, azta. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Predator elmegy de a többi...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na neeeeeee. xD xD xD Minek? :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát akkor ez egy olyan játék amire nekem biztosan nem lesz időm. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez egy nagyon jól sikerült játék, nem csodálom hogy ez a verzió is ilyen jó pontot kapott.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!