Ez a zombi mód... :D Ezen mindig röhögök. De tény hogy igen király móka! :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na ez így elég durca. Tetszik.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem tudom ki hogy van vele, de engem nagyon nem mozgat ez a game.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon hamar befürdött ez a játék! :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Szerintem kurvára nem hat óra játékot várunk 20 ezerért.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Abszolút vállalható, főleg hogy jövőre jön csak.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!