Ez amerikai lista, mi nem kapunk Deception IV: The Nightmare Princess-t. :( Érthetetlen okokból nekünk csak egy Extreme Exorcism jár...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát majd meglátjuk. Lehet hogy nem jó ötlet változtatni, eddig nagyon sikeresek voltak.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ehhez mindannyian kellenek, nem csak a Sony.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Legalább nem lett elkótyavetyélve a sok fejlesztés.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Pár hónap múlva fele ennyi lesz. Akkor meg is fogom venni.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Teljesen őszintén mondom, ennyinek kéne lennie normális áron.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Én nagyon kíváncsian várom de tényleg.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Imádom a Lego játékok humorát, de sajnos már csak az van benne amit lehet szeretni. Nagyon úgy tűnik hogy leszarják a kritikákat, és nem akarják…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!