Nagyon király, remélem igaz az értesülés! :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Kapja be az Epic de tényleg. De azok is akik lefekszenek nekik. K*rvák mind.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Starfieldről pedig tolhatnának némi infót, nagyon érdekelne mire számíthatunk majd.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Jön a huszadik AC meg a többi.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Érdekesnek tűnik, több ilyen kellene.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!