Ez de nagyon gáz. :S
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Gondolom csak folytatások jönnek majd...
Korrekt dlc mennyiség! :O
OMG DAT GAME. xD
Uhhh wow, lenyűgöző! :O
Hát, nem aprózták el. Optimalizálás nulla. :D
A tartalom miatt meg fogom venni.
Nagyon kemény. :D
Meglepő. NEM. :D
Ez durván király! :)