nem tudom,nekem tetszik a firefox,és a google chrome nem igazán tetszik
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
ez durva... én firefoxos vagyok, szóval... azt még hamarabb feltörték?
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
ezt a spácse edisont se hagyom ki,már azért se mert dobozos!:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
én is szeretem,eddig megvan az összes angry birds játék ami megjelent!ezt se lehet kihagyni!:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
egyetértek veled! jó irás! megy a kesztyű!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
hát a microfos kivágta az eredeti fejlesztőbandát... szóval nem tudom milyen lesz ez...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
hát lehet hogy halo 4 se lesz,vagy nem olyan minőségű lesz mint régebben...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!