szép:) köszi hogy megosztottad velünk:):D:D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
mármint a skyrim? az tényleg csak túl van hypolva.. nem egy nagy valami
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
igen,bocsánat,ezt a részt nem olvastam..
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
még a steam se ért el ennyit létszámot(ahogy tudom) az kb 30 millió user használja,köztük én is:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
én se tudtam volna szebben mondani fabre!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
ez csak azért lehetett mert egy rohadt jó játék! steamen kiporbáltam a demoját.. hát elvarázsolt.... ez egy olyan játék amit régóta várok.. szóval ha olcsóbb…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!