addig tuti nem lesz bevezetve még az olvasó 20-30 ezerbe fog kerülni... ez egy kicsit drága mulatság még... majd 2-3 éven belűl szerintem...
A(z) jezzahun kifejezésre összesen2084 találat van.
Négy DVD-n fog érkezni a PC-s Max Payne 3?
Négy DVD-n fog érkezni a PC-s Max Payne 3?
nincs... nincs elterjedve a blu-ray olvasó még.. drágák... később még lehetséges hogy lesz pc-n... de ez még marad a ps3 tulajoknak
CryZone: Sector 23 - A S.T.A.L.K.E.R. inspirálta Crysis modból lett teljes játék
érdekes,, olyan mint a stalker,csak crytek motorjával.. tetszik... remélem ez azt jelenti hogy nem lesz annyira bugos mint a stalkerek nagyrésze..:)
Négy DVD-n fog érkezni a PC-s Max Payne 3?
a 3,5-ösnek 1,44mb később 2,88mb volt a tárolókapacitása,a régebbieknek a 8 incsesnek kb 160-500 KiB a 5,25-ösnek meg 170-1760 KiB..
Négy DVD-n fog érkezni a PC-s Max Payne 3?
hé van egy jobb ötletem! adják ki floppy-n!!! az már úgy tök jó lenne..:) nincs kedvem számolgatni de elég sok floppy kellene hozzá.. ezres nagyságrendű…
Négy DVD-n fog érkezni a PC-s Max Payne 3?
ez szerintem kamu... majd úgy lesz hogy max 2 lemez meg a többit töltené az ember... amúgy nem steam only lesz? mert ez úgy elképzelhető…