Ez mondjuk engem meglepett, nem azt tartom a legjobbnak.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Monster Hunter World sikerét nem igazán tudom mire vélni. :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Az azért nagyon kemény. Mondjuk a Switch is sokkal több mint amire számítottam.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ahogy a játék, úgy ezek a nevek sem mondanak nekem semmit. :D Nagyon úgy tűnik, hogy nem én vagyok a célcsoport.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ja nekem mondjuk ez egyértelmű volt. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Érdekes a cím, de egy horrornak sosem lehet nemet mondani.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk botok ne is legyenek. Csak az a szívás ha nincs játékos, akkor meg is hal a game.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk nagy elvárásaim már nincsenek a Disneyvel szemben... :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Baromi jól néz ki, de szerintem hamar unalomba fog fulladni, túl monoton a játékmenet.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!