Mondjuk ezek leginkább szépséghibák voltak ahogy látom.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na ezt mondjuk nem láttam jönni. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát mondjuk egy ilyen melót nem is lehet sok ezer kilométerről csinálni..
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk én ezt eleve így tudtam...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk az autók és a katonák közt van különbdég :D kíváncsi leszek majd.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na akkor igaz volt a pletyka. Mondjuk én utálom. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!