Mondjuk akkor haladhatnának gyorsabban is. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem is kell sokáig húzni szerintem az ilyeneket. Mondjuk annak idején 10-20 évadok is voltak, de más vilég volt, mostanában hamarabb lecsengenek a sorozatok. Ez…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk a vegyes eléggé árulkodó, nincs még túl állapotban eszerint.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk olyan sok címük még nem volt az új rendszeren, nem?
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Az mondjuk nem gyenge eredmény! :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hardverről nem mondtak semmit?
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk a motorban csak egy klikk a külső vagy belső nézet szóval nagy újítás nem lesz. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk őket pont nem sajnálom :D, nagyon nem az én világom.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem hajtja őket a tatár mondjuk..
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk akkor nem kéne vállalhatatlan időpontokat kitűzniük. Ez engem is kurvára irritál amúgy.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!