De vártam már a toplistákat! :) Marco nagyon kemény az Antstreammel :D de megmondom őszintén, megértem a pontot. A többit is nagyon jó volt ismét…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Sosem gondoltam hogy ezt a két szót "hardcore" és "Palworld" valaha is egy mondatban látom. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A mostani monitorom 120Hz-es és már ez is rohadt jó. El se tudom képzelni milyen lehet 360Hz-en. :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na ez egy szép monitor, nálam mindenképp megférne!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Durca hogy van ilyesmire igény. Gondolom nem Európa a célcsoport mondjuk... :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ahha. :O Mindig mást mondanak.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát nem csodálom, más platformon volt sikeres...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Kemény árak vannak már angyon. Mondjuk rommá veri az asztali gépemet, az is tény. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk az fasza, de faszább lenne ha ingyenes lenne. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!