De imádtam anno a játékot. Kíváncsi leszek rá.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát ez van, egyik sem volt eddig egy nagy eresztés...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mire kijön, lesz egy rakat új rész belőle. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Szerintem lesz, Amerikában még mindig nagyon népszerű.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na Robin Hooddal még sose játszottam, most akkor meglesem. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Egyértelműen elindult újra ez akézikonzolos vonal, de nagy kár, hogy mind egy batár pc formájában. Hiányoznak a rendes kézikonzolok, és remélem a konzolgyártók ilyeneket csinálnak,…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!