Igen, ez általában megoldás szokott lenni! :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Rohadt jó, nekem nagyon bejön!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Elképesztő. De tényleg!!! :O :O :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon tetszik a történet, remélem olyan jó lesz a játék, mint várom.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem bírom megemészteni ezt a grafikát. Ilyen játéknál főleg nevetséges.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát sokat nem mertek megmutatni belőle. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Persze mert rengetegen akartak glitcheket találni. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Elég kemény lesz ez a mod. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon nagy baromságnak tartom amikor x játék főhőse egy y játékban tűnik fel. Nem is passzol a világba. Nevetséges.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!