Ez jó kis iromány volt, hála! :) Én azok közé tartozom akiket nem annyira fogott meg ez az egész univerzum, de tény hogy vannak nagy…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Kíváncsian várom. Igényes sorozat.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
WTF?? :O Itt valami gond lehet...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Tulajdonképpen így is lehet nézni tényleg! :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Az kemény. :O Vajon min akadtak meg?
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Szép szép de bőven elég volt a trilógia is.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Csinos pakk de nekem nem érne meg plusz pénzt.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Amennyi hack van benne, ez a legkisebb probléma. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Valami nagyon nem tetszik nekik. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!