Elképesztően hihetetlen, mennyire sokat tudnak áradozni erről a trágyadombról.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
KOrrekt. Bár ha úgy fog kinézni mint a F4, akkor nem jó. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
:D :D :D :D Egyetértek. Csak reménykedhetünk.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ki vannak éhezve az emberek az exkluzívra, nem is csoda hogy szeretik.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Várható volt hogy tarol. A magyarokra kíváncsi leszek.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem gondoltam volna hogy ezt is így forgatják. :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Két órás béta, az igen, sok minden kiderül majd. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!