Az első pillanattól mondtam hogy szar lesz, nagy hype, nulla tartalom. EA.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon komolyan tolják, simán megszorongathatják a legnagyobb stúdiókat is hamarosan.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Engem idegesített a film, nyál szar. Maximum 3 pont nálam.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nekem nem volt ennyire bejövős, sőt. Én rohadtul nem várom a folytatást. :(
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon nem akar fejlődni ez az online, még mindig a gta-t tolják, pedig már az is kezd kihalni.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Egész jól néz ki. De ez mobiljáték inkább.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Gagyi telefonokra jó lesz, és abból nagyon sok van.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Imádtam, nagyon várom ezt is!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez csúnya? o.O https://www.youtube.com/watch?v=0Zahz4iGaZw
Klikk a teljes hozzászóláshoz!