Nem gyenge, lassan már két Blu-ray egy játék. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem olyan rossz, nekem bejön.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
De kár hogy sosem lett belőle semmi. :(
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na lássuk azt a bemutatót és akkor okosabbak leszünk.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem hiszem h kérdés volt a folytatás szóval annyira nem szólta el magát.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Legalább tudjuk hogy haladnak... :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!