Nagyon benne vagy. Aktívan tolod? :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem mindegy nekik hogy nevezem magam. Elég nagy hülyeség.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Azért azt te sem gondolhatod komolyan, hogy ennek a remasterednek sok értelme van.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mi más is lenne :D na meg azok a nyögések, mint valami pornó.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Legalább még foglalkoznak vele.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!