gynek, ingyen ez is kiváló! :) Köszi az infót!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon király! :D
Kegyetlen jó game lesz, remélem nem kell benne majd csalódni.
Poén a vidi! xD
Imádom a garfikát! :O
Vicces játék lesz ez is. :)
De fura a hangulata.
Szívesen várok tovább is, ha valami új jön.
Na ez nagyon komoly.
Ez brutál hangulatos!