Nem rossz, warzoneba is jöhetne valami finomság, mert ezzel sajna nem játszom! :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hihetetlen mennyire jól megvan csinálva.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ezzel nem is tudnék mit kezdeni.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Így első látásra egész jó. Kíváncsian várom a fejleményeket!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyszerű hír! Iszonyat várós!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Naggggggyon király! Köszi az infót!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Pár éve még azt mondtam volmna, jó helyre kerültek. Most nem gondolom ezt.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!