Eredetivel nem játszottam, de ezt szerintem kipróbálom.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hamar le lett írva a game. xD
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Grafika megadta a kegyelemdöfést a cuccnak :D pedig amúgy nagyon jó pontot kapott volna összességében.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Magyarul még sokkal odébb van a megjelenés. :(
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Szerintem direkt csinálják. Ennyire nem lehet béna ez a banda! xD
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Azta basszameg. :( Nyugodjon békében!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Pedig ránézésre meg a trailert is megnézve nekem nagyon jó játéknak tűnt... :(
Klikk a teljes hozzászóláshoz!