Nagyon finoman szólva nem ők a legszimpatikusabb csapat, de ez a felhozatal nagyon impresszív, azt meg kell hagyni!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Egy jó filmsorozatnak örülnék.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Korrekt kis cincogónak tűnik!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Bakker, mindenhol tarol! :) :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Brutális pontszám, rohadt nagy élmény lehetett! Kár hogy nekem még várni kell rá. :(
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon bírnám, iszonyat jó sorozat!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Engem ez már nem annyira pörget fel. Elolvasom a beszámolót és annyi. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát az bizony roppant kellemetlen! :O Egyértelmű nyúlás. :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Várható volt, hogy ha nekik ezdtek, akkor ezt már nem is hagyják majd abba. Magam részéről örülök neki nagyon.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!