nagyon szépek,már csak másfél hónap és mi is láthatunk ilyet a konzolunkon:) Piros betűs nap lesz számomra az biztos... ha vizsgán véletlen megbuknék,pont leszarom mert…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
ps4-re kiváncsi leszek steam tényleg nem megy? az már gázos:( nem néztem mostanság..
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
egyedül talán a Painkiller fogott meg a listában,de mondjuk nem teljesen:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
hogyha ilyen szarokat csinálnak akkor ez miért is lehetséges?:) hát ezért:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
why? pedig az első rész tök jó volt... és vették is... nem értem
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
akkor már értem hogy miért ez a képed:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Várom a teljes verzió belőle,és ha jó árban lesz be is szerzem...:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
minek peticíó? biztos hogy lesz pcre valamikor.. minek kell félni?:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
nekem legnagyobb élményt fpsből a counter strike és a postal 2 adta anno... mind kettőt szeretem még mindig... de van vagy több ezer fps amit…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!