Én úgy gondolom olcsó,de én mégse veszem meg.. nagyon jó játék,de azért hogy egyszer játszak vele... azt inkább nem... még mindig várom a burnout paradise-t…
A(z) jezzahun kifejezésre összesen2084 találat van.
Steam leárazások(2011 dec. 16 este 7)
Kalózokra vadászik a CD Projekt
Razer Mamba: a vezeték nélküli gamer egér
Andy McNab - Battlefield 3: Az orosz
Apple készülékekre készül elsődlegesen a Forestville
ezt a baromságot! már a fb játékokat is baromságnak titulálom,ez is arra lesz jó hogy a sok dagadt amcsi anyuka erre bassza el az összes…
Steam leárazások(2011 dec. 15. este 7)
Hamarosan free-to-play lesz az Aion
Ez felháboritó.. minden f2p lesz mostanság.. Mivan nincs játékos? nincs mive lcsalogatni? Majd a sok hülye meg fizet pár kardért meg pár mana italért.. szánalmas!