én nem szeretem az origin-t de egyszer talán a steam közelében lesz majd.. de én akkor is steam user leszek!
A(z) jezzahun kifejezésre összesen2084 találat van.
Origin felfedezés
A Velencei karnevál geek szemmel
Gabe Newell a fejlesztőkhöz: "Csakis a fogyasztóitokra összpontosítsatok, senki másra"
Csak Japánban már ötmillió fogyott a Nintendo 3DS-ből
Asus P1: a kis LED projektor Arany díjat nyert
Gabe Newell: Amíg egy játék nincs "átsülve", addig a Valve nem tesz bejelentést
Bejelentve a Ravaged
ez már érdekes lehet... fps,meg poszt apokaliptikus... már ha nem rontják el... akkor tuti jó lesz:)