A(z) jezzahun kifejezésre összesen2084 találat van.

Pénteken jelenik meg a South Park: Tenorman's Revenge

annyira rossz hogy csak xbox live-on lesz ez.. pedig pc-n is tök jó lenne.. megvenném és játszanék vele..

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Nagyobb, frissebb és újabb lesz holnaptól a GoG.com

néztem multkor az oldalt és amilyen régi játékok vannak fent annyira drágák is! a postal 2 kieggel 10 dollár környéke volt... jó az még úgy…

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Ismeretlen projektet reklámoz a Square Enix

hát tényleg nem sok,de a képet nézve elég érdekes valami lehet

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Sine Mora

hát már megint egy repülős játékkal jöttek ki a DR-es srácok... már a skydrift is egy elég hülye játék volt....De mondjuk itt csak oldalra scrollozós…

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Hirtelen a múlt lett - ASUS MATRIX GXT580 videokártya

jó kis kártya csak az a gond hogy nvidia.. egy kérdés... az ára mennyi mert olvastam a irományod kedves matteo de nem véltem felfedezni!

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

PlayIT 2 - április 7-én

ó szép leányzók!!!!! nem lenne rossz hogy melettem áljanak:)

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

PlayIT 2 - április 7-én

remélem el is jutok!

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Bejelentették a Madagaszkár 3 videojátékot

hát biztos megüti azt a szintet ami az ezelőtti részeknél volt.. szóval elég rossz lesz!!!!de lehet hogy kellemesen csalódok...

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

A mozifilm harmadik részével karöltve érkezik a Men in Black játék

na ettől se várjunk sokat,álltalában a filmekből csinált játékátiratok elég gagyira sikerülnek... inkább szarok lesznek..bár a rozsomák játék jobb is lett mint a film:)

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

60 TB-os merevlemezt ígér a Seagate

ez már valami.. 60 terás vinyó... hát örülnék egynek a gépemben,ki se tudnám használni:)

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

1 141 142 143 144 145 204