annyira rossz hogy csak xbox live-on lesz ez.. pedig pc-n is tök jó lenne.. megvenném és játszanék vele..
A(z) jezzahun kifejezésre összesen2084 találat van.
Pénteken jelenik meg a South Park: Tenorman's Revenge
Nagyobb, frissebb és újabb lesz holnaptól a GoG.com
néztem multkor az oldalt és amilyen régi játékok vannak fent annyira drágák is! a postal 2 kieggel 10 dollár környéke volt... jó az még úgy…
Ismeretlen projektet reklámoz a Square Enix
Sine Mora
hát már megint egy repülős játékkal jöttek ki a DR-es srácok... már a skydrift is egy elég hülye játék volt....De mondjuk itt csak oldalra scrollozós…
Hirtelen a múlt lett - ASUS MATRIX GXT580 videokártya
jó kis kártya csak az a gond hogy nvidia.. egy kérdés... az ára mennyi mert olvastam a irományod kedves matteo de nem véltem felfedezni!
PlayIT 2 - április 7-én
PlayIT 2 - április 7-én
Bejelentették a Madagaszkár 3 videojátékot
hát biztos megüti azt a szintet ami az ezelőtti részeknél volt.. szóval elég rossz lesz!!!!de lehet hogy kellemesen csalódok...
A mozifilm harmadik részével karöltve érkezik a Men in Black játék
na ettől se várjunk sokat,álltalában a filmekből csinált játékátiratok elég gagyira sikerülnek... inkább szarok lesznek..bár a rozsomák játék jobb is lett mint a film:)