Mondjuk az tényleg gáz, ha igaz.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk nem rossz alapanyagok.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Little Nightmares II mondjuk nem rossz.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk értelme nem sok. Vagy csak én nem vágom annyira.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondanak már mindent. Amíg nincs itt, nem biztos.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát mondjuk nem a legszebb alkotás...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
2TB verzió mondjuk nem rossz, lehet négy öt játéknál több is ráfér végre. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyjából erre számítottam. Már a bejelentéskor mondtam, hogy baromság megcsinálni. Sokan mondták...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!