Hogy kel berak ni a GTA san ba a mit a netröl letöltötem kocsi,motor meg ijesmi mon játok mámeg lécci ves!
A(z) Mon kifejezésre összesen46594 találat van.
GTA: San Andreas
Fifa 2004
CRT monitorok
üdvözlöm számomra nagyon érdekes volt ez a cikk nekem egy 21"-os monitorom va és az aproblémám vele mikor be kapcsolom a számito gépet a windovs…
Need for Speed Underground 2
Ja igen!mondja már meg valaki,hogyan megy a lan az NfSU2-vel?hiába az extender mod linkje,egy kukkot nem tudok angolul,vazze!:( [email protected] :cool:
Need for Speed Underground 2
TupacShakur!ha megmondod,hogyan tudod tőlem letölteni,akkor felmásolom a gépre,aztán máris töltheted! [email protected] :cool:
Hard Truck: 18 Wheels of Steel
GTA: San Andreas
Nekem nagyon kel ez a játék!!!Kérlek titeket hogy mondjátok meg hogy hol lehet letölteni ideirom a msn [email protected] könyörgöm vegyetek fel és mondjátok meg !!!!!Könyörgöm!!!!!!!!!!
Doom III
Szerintem nem olyan félelmetes, bár egy két jelenetnél én is összerándultam. Például kb. a játék felénél, amikor egy szellőzőben megyünk, ott fekszik egy csontváz. Mikor…