Kíváncsi leszek, mekkorát fog bukni! :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem baj az, így is teljesen olvasmányos. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Pedig hamarabb érne teljes árat, mint a mai nyugati AAA ipar termése, de igazából nem is kérnek érte 70 eurót.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Kevesebb mint egy év.. Az miért késett meg?
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Teljes árú játékként ezt én biztosan nem fogom megvenni...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon kíváncis leszek mit hoznak ki végül.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Teszt lesz? Nagyon kíváncsi lennék rá.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Akinek az eredeti kimaradt és nem fér hozzá egy Vitához (vagy emulátorhoz :P ), annak szerintem nagyon nagy élmény lesz.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!