Persze ebböl meg nem kell es nem is lehet messze-menö következteteseket levonni. De a latottak alapjan ez egy hatalmas nagy pofon lesz az UBI soft-nak.…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát engem megvett ez a teszt. :D Már tavaly is szemeztem vele, de megérte várni.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
De szerettem anno, iszonyat szép játék volt!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Úr isten ez nagyon brutál lett!!!! :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na ezen meglepődtem. Azt hittem, ez a széria teljesen parkolópályán van.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon látványos, rohadtul bejön!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na erre tényleg kíváncsi leszek.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ugyanúgy fogják őket baszogatni, tökmindegy van e weboldal vagy nincs. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nehéz mód, de az egyik legjobb. Serious Samben pont azt szeretem pl hogy konkrétan csak ez a mód van benne. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!