Jó lesz ez, nekem tetszik!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Te jó isten!!!! :D
Nem néztem végig de ütős a cucc!
Eddig ez nagyon bejövős!
Várós.
Te jó ég, de gáz. :D
Ezt már most imádom!
Utolsó képen ami van szobor az nagyon fasza!
De várós! :)
El vagyok nélküle, nem vagyok egy nagy repülős, de ez a trailer állat!