Jajj de nagyon nem jön be! :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem igazán vagyok rákattanva...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Batmanből tulajdonképpen elég jó játékot készítettek, tehát egy Superman sem lehetne rossz.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mecha rajongók imádni fogják! :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Eddig tetszik. Nem lesz korszakalkotó de tetszik.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!