Ha nem cseszik el, ez nagyon jó lehet. Hozza a régi hangulatot.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Igen sokat megnéztem belőle, de nem akarom az egészet elspoilerezni. Ez kell.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondanám hogy kíváncsian várom, de sajnos a harmadik rész óta hidegen hagy.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Azta. :O Ez mekkora marhaság. :O Ezért van a béta nem? :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na ezt az Apple II-t nehezen tudom elhinni. Csak hájpoltat a manus.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!