ENm rossz. Mindig tudnak valamit újítani.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Rohadjon meg a sitten. Ott mocskos szuka lesz ahogy kell.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagy csalódás lesz ebből, úgy érzem. Nom mans Skynál is hasonló volt minden ígéret...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mind a három ponttal egyetértek, az az igazság.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A cím mindegy, csak jöjjön! :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
De most komolyan, van még valami ötlete bárkinek is ebben a "műfajban"?
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem lepődtem meg rajta, kipróbáltam....................... no comment
Klikk a teljes hozzászóláshoz!