Esküszöm nem értem ezt az árazást. Ennek a játéknak így konkrétan nincs létjogosultsága.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Azta....... mindenit.......... :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ingyenélő ajándék lett belőle. Korrekt. xD
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Úgy rémlik a legutóbbi Batman játékukkal valami gond volt. Remélhetőleg itt nem lesz semmi.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Akkor ezt nagy eséllyel nem fogod. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!