Az igen. :O Sokan le is léptek, lehet hogy van valami tré? Erre nagyon kíváncsi leszek.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ennek igazán tudnék örülni. Na nem mintha az elődök olyan nagy valamik lettek volna.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
OMG. Legközelebb a sarki abc lép be ebbe a bizniszbe bakker? :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Jó játékaik vannak, jöhetnek! :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ingyenes tartalom :O na ez is ritka.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mekkora baromság te jó isten.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Vagy csak ő rejtette rossz helyre a cuccot. xD
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Marad még ott valaki a takarítón kívül? :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Fujjbazdmeg. Bár a profilképem némileg megtéveszthető lehet xD, rohadtul nem tudom tolerálni az ilyen mértékű erőltetést. Elfogadom a másságot, nem is zavarnak (ha nem kerülök…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!