Kell egy kis pénzecske nekik vagy mi? :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Tök jó kihívás volt, nem is csodálom.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem valami energikus ez a harc... :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
De fura hogy online ilyen jól szerepelt a CoD :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A cél nemes(nek tűnik), de maga ez a speedrunner dolog nekem teljesen felfoghatatlan.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagy élmény lehet szerepelni a saját sztoridban. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!