"itt valóban összeeresztik azokat a figurákat, akiket eddig csak külön-külön láthattunk" Épp ettől szánalmas.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát azért a recommended az egyáltalán nem vészes.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk egyelőre nem lenne rossz ha gyúrnának a grafikán kicsit, ha már úgyis késik.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Elég vicces hogy még erre sem voltak felkészülve. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hú az az oldal nagyon gagyi, vigyázzatok! Nem működik, ugrál, kilép, lefagy. Selejt.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Napról napra jobban várom! :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát én erre azért kíváncsi leszek. Nehezen tudom elhinni ezeket a pontokat.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Naggggggyon állat! :) Jó kis kalandjáték. Köszi!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na, végre csinálnak valamit? :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!