DC-nél a Crisis általában egy multiverzumos crossovert szokott jelenteni, érdekes lenne ahogy a Flashpointos Batman segítene a pici fiának. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
YESSSSSS!!!! :D Mekkora állatság volt ez, imádtam! :) Várós nagyon a felújítás.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ahogy láttam a visszajelzéseket, ennél csak jobb lehet! xD
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem biztos hogy jól tudja... Honnan tudná amúgy?
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Milyne durva már hogy lesz benne alacsony felbontású skin. xD
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
GTA-ba is jöhetne valami ilyesmi mostanában.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem kérdés, simán készül már.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!