Nekem ez a várós kategória, rohadtul hangulatos!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyszerű teszt lett. Nem hiszem hogy nagyon kapkodni fogok a játékért, de jön még erre akció, úgy érzem. Viszont legalább lesz idejük most normálisabb játékra…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
És még játszanak vele bakker az a durva.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Wow! :O Nem tudtam hogy ilyen régóta vannak már! :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Gyorsan dobja Kickstarterre, pikk pakk össze fog jönni a pénz. Én biztos adnék bele!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Elképesztő a hangulata, imádom!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Egyik legjobb széria, meg is fogom nézni.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ja azt hittem, azért nem állunk készen, mert hogy olyan szar. xD
Klikk a teljes hozzászóláshoz!