Nem túl izaglmas, ugyan az mint midnen évben.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem igazán tetszik a grafika.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Vártam már nagyon a teszt és valahogy éreztem, hogy jó lesz ez.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Az komoly! :O Erre be fogok nevezni.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Legalább lesz rá új tartalom. Mert a fejlesztők csak eventeket gyártanak hozzá. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Aztakuuuuuuurvaaaaaaa!!!! :O:O:O:O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!