Nagyon komoly frissítés lett! A Zephyrus egyszerűen gyönyörű! :O A vékony keret nagyon durca. Nem tudom, mennyire lehet mondjuk hatékony a hűtés egy ennyire vékony…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem semmi terepméretet csináltak neki! :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Odabasz nagyon! Strixen kicsit sok a led, de nekem bejön az is! :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Csak ne csesszék el. Ez a legjobb vonal. Mármint az MW2-t nagyon szerettem. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ebben a sorozatban legalább nem kell csalódni. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nekem felemás érzéseim vannak. Meglátjuk.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem igazán értem minek teszik ezt bele.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!