Annak ellenére, hogy ez is unalmas volr, még ez volt a legjobb. És ez szörnyű az E3-ra nézve. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Történt már valami érdekes? :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Rettenetesen unalmas lehetett ezt végigülni! :D Ez még így összefoglalóban is iszonyat szar. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Kicsit Little Nightmares beütése van, csak nem oldalnézetes.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Technomancer is gagyi volt, gondolom ez is az lesz.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ó ez nagy királyság! :) Végre!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Tőlük csakis valami szuperhős játékot tudok elképzelni. Batman annyira beleivódott az emberek tudatába, talán abból lesz egy újabb epizód.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!