Ja ez nagyon fasza de lusták kidobni pc-re :confused:
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Már nagyon várom. :p Remélem sikerül télre kiadniuk.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Öhhömm "City Interactive"??? Tudnák pár dolgot mesélni ezeknek a játékairól XD. Mindegyik szar.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Sikerült videót beilleszteni :D elismerésem nekem eddig sose sikerült XD
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Neeee! Remélem dobnak ki azért sok képet :p
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez tök komoly! XD Feltételezem ezt is mint minden jót kihagynak pc-ről...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Oo jee :D. Ez jó! Vajon mekkora a gépigénye???
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Úgykéne mint máshol :D Ott megjelenik hogy írjam be a linket oké és már meg is jeleníti. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!