ez elég szomorú,unokatesóm sokat játszik ezekkel a játékokkal,biztos ő is tud már róla... szomorú lesz...:(
A(z) jezzahun kifejezésre összesen2084 találat van.
Lekapcsolják a MAG, a SOCOM 4 és a SOCOM: Confrontation szervereit
PC-re is megjelenhet még az idén a State of Decay
zombik.... már megint..... nem unalmas már egy kicsit hogy csak zombis játékok jönnek ki? elég uncsi úgy hiszem
Saints Row The Third azaz az őrület teteje
nekem már túlzásba esik a SR 3 ezért se szeretem,a gta pedig néhány humorbonbont elenged... ezért is jó,nem állandó az agyzsibbasztó poénnak mondott baromság,mint ha…
Készül a The Lego Movie Videogame
Bioshock Infinite
még mindig a legjobb játék amivel ebben az évben játszottam de csak szeptemberig.. akkor már a gta 5 veszi ezt át:)
The Walking Dead: Survival Instinct
nem is tudok mit mondani erről a játékról.. inkább máshogy fogalmazok.... semmi jót nem tudok róla mondani:)