Nagy móka xbox360-on játszani minecraftot.. pc-n utálok vele játszani,de xboxon nagyon jó móka... osztott képernyő rulez:)
A(z) jezzahun kifejezésre összesen2084 találat van.
Már 7 millió felett a Minecraft Xbox 360 Edition
Mozifilm készül a Gran Turismo alapján?
egy fászt end furíürsz féle film lenne belőle na az már tényleg baromdság lenne... itt is Vin Benzin vezetne, meg The Paper Jhonson... na az…
Left 4 Dead 3 bejelentés érkezik egy hónap múlva?
Az a orosz weboldal virusosnak mondják,szóval én nem nézem meg,de majd kiderül hogy mi ez a nagy titkolózás... vagy bejelentenek valamit,vagy nem..ennyi.
Left 4 Dead 3 bejelentés érkezik egy hónap múlva?
Én csak várom a L4D 3-at ha már HL3 nem lesz. Legalább adnak ki valami jó játékot.. tuti jó lesz,a valve sose adott ki rossz…
Negyedórányi Assassin's Creed IV: Black Flag gameplay felvétel érkezett
jól néz ki,azért annyira nem baráti a gépigény... ez totálisan hasonlít a harmadik rész hajós részéhez... de komolyan...
Mozifilm készül a Gran Turismo alapján?
Íme az első, ujjlenyomatot is felismerő érintőképernyő
hát én elég hülyeségnek gondolom,de elég sok hülyeségből lett jó ötlet... szóval... ez is lehet jó dolog..
Killzone: Mercenary előzetes
Nekem az első killzone rész nagyon tetszett ps2-őn,szóval eddig ami megjelent mind tetszett. ez se maradhat ki a kedvencek közül:)